Přírodní betaglukan podporuje imunitu dětí

Betaglukany zvyšují dětskou obranyschopnost vůči elektrosmogu, nachlazení, virům a bakteriím. Kromě prevence nemocí usnadňují také zotavení z různých infekcí a upravují poruchy krvetvorby. Účinnost betaglukanů závisí na jejich chemické čistotě a vhodné kombinaci s antioxidanty a vitamíny.

Polysacharidy zvané betaglukany se přirozeně vyskytují v obilovinách, mořských řasách, kvasinkách a některých houbách. Nám Evropanům nejvíce prospívají betaglukany z pekařských a pivovarských kvasnic, protože jsme na ně zvyklí. V dětských nápojích Nurture najdeme klinicky testované, bezlepkové, nealergenní a čistě přírodní betaglukany značky Wellmune, které jsou získané z buněčných stěn pekařských kvasnic.

 

Jak fungují betaglukany v těle

Zdraví lidského těla hlídají miliardy speciálních buněk zvaných makrofágy, které tvoří první obrannou linii imunitní odpovědi. Vyskytují se v tkáních, orgánech, krvi a lymfě a právě betaglukany patří mezi jejich nejčastější přírodní aktivátory. Jakmile se betaglukan naváže na makrofág, dokáže tato obranná buňka lépe rozpoznat patogen a obratem jej zlikvidovat.

Důležité faktory pro vstřebání betaglukanů jsou jejich chemická čistota a přítomnost pomocných látek – především vitamínu C, D a zinku. Proto se betaglukany přidávané do ovocných a ovesných nápojů Nurture vyznačují klinickým atestem čistoty a kromě toho jsou kombinovány s nezbytnými vitamíny.

Betaglukany rovněž prospívají srdci a dýchacím cestám ve vývinu. Hodí se tak nejen k prevenci chorob, ale i k uzdravení organismu z nemocí. Ve své čistě přírodní podobě nezatěžují těla dětí zbytečnými nebo vyloženě škodlivými přísadami. Kvalitní betaglukany také urychlují tvorbu červených a bílých krvinek, čímž se zvyšuje rezistence na elektrozáření z mobilů a jiných zdrojů bezdrátových signálů.

Ovocný nápoj Nurture Fruity s betaglukany

Ovesný nápoj Nurture Oatie s betaglukany